O nás

Obchodní společnost GLANZ Reality, s.r.o.

Vznikla v roce 2004 po dlouhodobé spolupráci mezi p. Romanem Vosátkou
a p. Martinem Hořákem, kteří v oboru realit podnikali jako fyzické osoby již několik let. Od února roku 2004 oba společně podnikají pod názvem GLANZ REALITY, s.r.o.

Postupně se zde vytvořil tým zkušených realitních makléřů, kteří jsou průběžně proškolováni a jsou připraveni Vám být okamžitě k dispozici při realizaci Vašeho obchodního případu. Rozšiřují se i další služby, které velmi rádi poskytujeme našim klientům. Spolupracujeme s bankovními ústavy - hypoteční úvěry/stavební spoření, zajišťujeme pojištění nemovitostí, ocenění nemovitostí, dále poskytujeme finanční, daňové a právní poradenství a mnoho dalších služeb, které jsou pro nás samozřejmostí a vedou k Vaší maximální spokojenosti. K našim klientům přistupujeme individuálně a snažíme se jim poskytnout maximální péči.

Na průběh veškerých transakcí dohlíží zkušený advokát, jehož odborné znalosti jsou na velmi vysoké profesionální úrovni a může Vám garantovat úspěšnou, hlavně bezpečnou realizaci obchodního případu. Veškeré smlouvy zpracovává s odbornou péčí a samozřejmě pro každý konkrétní případ individuálně. Je schopen řešit i velice složité situace, které se mohou v daném případě vyskytnout a tím eliminovat problémy, které by mohly bránit úspěšné realizaci obchodu.

O kvalitě našich služeb se můžete přesvědčit nezávaznou návštěvou u nás.

Celý tým GLANZ REALITY se těší na spolupráci s Vámi a doufá, že i Vy se stanete našimi spokojenými klienty.

S úctou

tým společnosti Glanz REALITY, s.r.o.Chci koupit nemovitost

Hledám pronájem

Chci prodat nemovitost

Nabízím pronájem

Vykupujeme nemovitosti