Naše služby

PRODEJ, KOUPĚ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Pokud chcete prodat, koupit, pronajmout nebo si najmout nemovitost, kontaktujte nás, a to buď telefonicky, e-mailem nebo nás přímo navštivte. Vysvětlíme Vám celý průběh obchodního případu, tj. vše od Vašeho prvního kontaktu s námi, až po uzavření obchodního případu. Po celou dobu naší spolupráce Vám bude k dispozici zkušený makléř.

 

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

Okamžitý výkup nemovitostí je určen klientům, kteří nechtějí nebo nemohou čekat na prodej nemovitosti, např. kvůli dluhům či exekucím. Průměrná doba prodeje nemovitosti se pohybuje okolo 4–5 měsíců. U některých nemovitostí však prodej probíhá déle, a proto poskytujeme i velmi žádanou službu, tzv. přímý výkup nemovitostí.

Více o výkupu nemovitostí

PRIVATIZACE

Zaplatíme za Vás kupní cenu bytu a zajistíme kompletní právní servis. Vaše případné dluhy obci na nájemném rychle vyrovnáme, aby byly splněny veškeré podmínky pro samotnou privatizaci.

Více o privatizaci

ODDLUŽENÍ, VYŘEŠENÍ EXEKUCÍ

Pomáháme našim klientům s řešením různých finančních situací, které je mohou potkat. Nejčastěji se jedná o vyplacení exekucí a zástavních práv věřitelů či třetích osob. Při exekuci nemovitosti pro Vás připravíme optimálnější řešení tak, aby byla exekuce vyplacena včas a nemovitost nepřišla do dražby. Vaši nemovitost jsme schopni oddlužit a následně ji prodat.

Více o oddlužení a vyřešení exekucí

ZAJIŠTĚNÍ PRÁVNÍHO SERVISU

Naše realitní kancelář zajišťuje kompletní právní servis zahrnující přípravu všech smluv potřebných k převodu vlastnictví i převodu členských práv a povinností.

Více o právním servisuChci koupit nemovitost

Hledám pronájem

Chci prodat nemovitost

Nabízím pronájem

Vykupujeme nemovitosti